Courvoisier

Cognac Courvoisier Connoisseur Collection 21yo 0,7l

Dostępność: W magazynie

Courvoisier Connoisseur Collection 21yo to innowacyjny koniak, który powstaje w 100% z destylatów produkowanych na bazie gron pochodzących z jednego regionu Grande Champagne.

tmp
699,00 zł

Szczegóły

Courvoisier to marka z ponad 200 letnią tradycją jakości i elegancji. W 1809 roku w Bercy Emmanuel Courvoisier oraz Louis Gallois założyli firmę produkującą wina i alkohole. Po pewnym czasie firmę przeniesiono do regionu Cognac i rozpoczęto produkcję własnego koniaku. Produkcja ma miejsce w miejscowości Jarnac w regionie Charente we Francji. W 1869 roku, Napoleon Bonaparte nadał firmie Courvoisier honorowy tytuł "Oficjalnego Dostawcy przy cesarskim dworze". Aktualnie właścicielem marki jest Suntory Holdings z Osaki.

Courvoisier Connoisseur Collection 21yo to innowacyjny koniak, który powstaje w 100% z destylatów produkowanych na bazie gron pochodzących z jednego regionu Grande Champagne. Proces dojrzewania przebiegał w beczkach dębowych ponad dwie dekady. Wyjątkowość tego trunku podkreśla precyzyjne określenie czasu dojrzewania czego nie możemy powiedzieć o konkurencyjnych produktach tego gatunku.

Aromat : orzechy laskowe, suszone morele, figi, przyprawy.
Smak : skórka pomarańczowa, imbir, suszone owoce, biszkopt, imbir.
Finisz : średnio długi, orzechy, dąb, biszkopty, przyprawy.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Courvoisier
Kraj pochodzenia Francja
Rodzaj koniaku/brandy Edycje specjalne
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.