Likier Chambord 0,5l

Dostępność: W magazynie

Likier Chambord jest połączeniem dojrzałych owoców, które są poddawane infuzji oraz tłoczeniu przez ponad 7 tygodni. Tylko to może zagwarantować, że maliny, jeżyny, madagaskarska wanilia oraz korzenne przyprawy oddadzą cały aromat i smak.
tmp
94,99 zł

Szczegóły

Chambord to wyśmienity, tradycyjny francuski likier wytwarzany w unikalnym procesie, który w naturalny sposób łączy wyjątkowe składniki tworząc wyszukaną mieszankę. Pierwsze wzmianki o likierze pojawiły się już w XVII wieku, kiedy to Ludwik XIV miał odwiedzić Chateau de Chambord, gdzie spróbował wyśmienitego likieru na bazie dzikich jeżyn.

Likier jest połączeniem dojrzałych owoców, które są poddawane infuzji oraz tłoczeniu przez ponad 7 tygodni. Tylko to może zagwarantować, że najwyższej jakości maliny, jeżyny, madagaskarska wanilia oraz korzenne przyprawy oddadzą cały aromat i smak. Następnie do mieszanki dodawany jest koniak.

W efekcie powstaje doskonały likier o niezwykle bogatym oraz kompleksowym smaku i aromacie. Znany i uwielbiany na całym Świecie.

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia Francja

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.