West Cork

Miniaturka Whiskey The Pogues 50 ml

Dostępność: W magazynie

The Pogues to wyjątkowy kupaż w którym znajdziemy 50% whisky single malt w dwóch rodzajach: 10-letni single malt dojrzewający w beczkach po sherry oraz 7-letni single malt starzony w beczkach po bourbonie.

tmp
22,00 zł

Szczegóły

West Cork Distillers to młoda wytwórnia, która powstała w 2003 roku. Założona przez trzech bliskich przyjaciół Denisa McCarthy'ego, Ger McCarthy'ego i Johna O'Connella w Union Hall w West Cork w Irlandii. Zainspirowani dumną historią West Cork w dziedzinie produkcji artykułów spożywczych i napojów, trzej przyjaciele rozpoczęli tworzenie destylarni. Aktualnie w destylarni powstają trunki najwyższej jakości. Whiskey produkowana jest wyłącznie z lokalnie rosnących zbóż i źródlanej wody. Destylowana w małych alembikach destylarni West Cork.

The Pogues to wyjątkowy kupaż w którym znajdziemy 50% whisky single malt w dwóch rodzajach: 10-letni single malt dojrzewający w beczkach po sherry oraz 7-letni single malt starzony w beczkach po bourbonie. Pozostałą część stanowi 4-letnia whisky zbożowa dojrzewająca w beczkach po bourbonie.

Aromat : nuty słodu, orzechy, rodzynki, wanilia.
Smak : gładka, łagodna, karmel, orzechy, suszone owoce.
Finisz : średnio długi, kandyzowane owoce, orzechy .

Informacje dodatkowe

Producent/Marka West Cork
Kraj pochodzenia Irlandia
Rodzaj alkoholu Whisky
Pojemność butelki (l) 0.05
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.