Esbjaerg

Wódka Esbjaerg Copper Edition 0,7l

Dostępność: W magazynie

Esbjaerg Cooper Edition to limitowana edycja wódki zbożowej destylowanej w miedzianych alembikach z zastosowaniem metody Pot-Still. Destylacja w miedzi nadaje temu trunkowi czysty i miękki charakter.

tmp
79,00 zł

Szczegóły

Boomsma Distillery to holenderska, rodzinna firma, prowadzona już przez piąte pokolenie rodu Boomsma. Początki jej działalności wiążą się z rokiem 1883 roku, kiedy to Dirk Boomsma zarejestrował swoja działalność w Izbie Handlowej w Leeuwarden. Oprócz działalności produkcyjnej prowadzi też działalność handlową. Od 25 lat są również liderem na rynku importu i dystrybucji wina. To bardzo ceniona destylarnia, w opinii Holendrów uważana za dobro narodowe.

Esbjaerg Cooper Edition to limitowana edycja wódki zbożowej destylowanej w miedzianych alembikach z zastosowaniem metody Pot-Still. Destylacja w miedzi nadaje temu trunkowi czysty i miękki charakter. Użyte zboże poddane jest ścisłej selekcji a destylacja odbywa się w małych partiach pod nadzorem Mistrza Destylacji. W ustach jedwabista z mineralnym wykończeniem.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Esbjaerg
Kraj pochodzenia Holandia
Rodzaj wódki klasyczna
Barwa Przeźroczysta
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.