Polmos Siedlce

Wódka Lemon Tree 0,5l

Dostępność: W magazynie

Polmos Siedlce to wytwórnia z tradycjami. Początek to rok 1896 rok, kiedy to władze carskie kupiły dla Państwowego Monopolu Spirytusowego Wytwórnie Laku w Siedlcach.
tmp
32,99 zł

Szczegóły

Polmos Siedlce to wytwórnia z tradycjami. Początek to rok 1896 rok, kiedy to władze carskie kupiły dla Państwowego Monopolu Spirytusowego Wytwórnie Laku w Siedlcach. W 1946 roku wytwórnię włączono do struktur Polskiego Monopolu Spirytusowego. W 1993 roku wytwórnię przekształcono w spółkę Skarbu Państwa. W 2003 roku została sprywatyzowana, aktualnie prezesem i właścicielem jest Tadeusz Dorda.

Lemon Tree to doskonałe połączenie soku z ręcznie wyciskanych cytryn, zbożowego alkoholu i krystalicznie czystej wody. Produkowany we własnej gorzelni spirytus zbożowy gwarantuje możliwie najwyższą jakość alkoholu. Soczyste cytryny wyciskane wraz z miąższem nadają trunkowi naturalną mętność oraz świeży, intensywnie cytrynowy smak i zapach. Lemon Tree pija się w temperaturze pokojowej, zazwyczaj w wysokich i wąskich, przypominających kształt nierozwiniętego tulipana – kieliszkach z czystego szkła. Doskonale nadaje się jako aperitif i digestif, jak również jest doskonałym składnikiem kolorowych drinków.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Polmos Siedlce
Kraj pochodzenia Polska
Rodzaj wódki smakowa
Barwa Żółta
Pojemność butelki (l) 0.5
Zawartość alkoholu 35%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.