OJSC Itkulskiy Spirtzavod

Wódka Mamont 0,7l

Dostępność: W magazynie

Wódka Mamont powstaje na bazie pszenicy ozimej oraz źródlanej wody. Poddana jest sześciokrotnej destylacji i potrójnej filtracji węglem drzewnym.

tmp
189,00 zł

Szczegóły

Marusiia Beverages to importer i dystrybutor wielu prestiżowych marek alkoholi znanych na całym świecie. Swoją działalność rozpoczęła w 1984 roku. Obecnie w ich portfolio znajdują się: wódka, gin, whisky, bourbon, likiery, rum oraz brandy. Mamont Vodka powstaje w jednej z najstarszych rosyjskich destylarni położonej w górach Ałtaj na Syberii. Powstała w nawiązaniu do odkrycia z 2003 roku kiedy to na terenie syberyjskiej tundry wyprawa Fredericka Paulsena odkryła szkielet bardzo dobrze zachowanego mamuta. Nazwano go Yukagir a samo odkrycie należy do jednych z najcenniejszych w tej tematyce.

Wódka Mamont powstaje na bazie pszenicy ozimej oraz źródlanej wody. Poddana jest sześciokrotnej destylacji i potrójnej filtracji węglem drzewnym pozyskiwanym z brzozy srebrnej. Wyjątkowo łagodna i czysta w smaku. Butelka w kształcie ciosu mamuta wykonana jest z francuskiego szkła.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka OJSC Itkulskiy Spirtzavod
Kraj pochodzenia Rosja
Rodzaj wódki klasyczna
Rodzaj słodu przenica
Barwa Przeźroczysta
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.