alkoholeswiata.com / Alkohole Świata

Platforma internetowa alkoholeswiata.com to miejsce, w którym można zarezerwować najwyższej jakości alkohole - z odbiorem w wybranym punkcie.  

Platforma internetowa alkoholeswiata.com ma w swojej ofercie ponad 1000 najlepszych produktów, wyselekcjonowanych tak, by były w stanie zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie alkoholeswiata.com znajduje się bardzo bogaty asortyment popularnych i lubianych produktów takich, jak Ballantine’s, Johnnie Walker, polskie wódki, wina francuskie, włoskie, hiszpańskie, także szeroki wybór win z Nowego Świata. To także duży wybór alkoholi dla koneserów. Najprzedniejsze whisky Single Malt, francuskie koniaki, wina białe i czerwone wybierane przez naszych sommelierów, wódki z najczystszych regionów Świata oraz doskonałe likiery.

Platforma internetowa alkoholeswiata.com to miejsce, gdzie można zarezewować alkohol w najniższej cenie.

Bezpośrednia współpraca z producentami, własny import oraz skład celny gwarantują, że ceny zamawianych alkoholi są najniższe w Polsce. Ponadto nie oferujemy niczego, co nie jest dostępne w naszym magazynie. Dzięki temu alkohol zarezerwowany online dociera do Państwa w najkrótszym możliwym terminie. Alkohol odbiorą Państwo w naszym punkcie czynnym 7 dni w tygodniu maksymalnie w 48h od rezerwacji online.

W alkoholeswiata.com wiemy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia, dlatego oprócz oferty klasycznej jesteśmy w stanie zaproponować alkohole na eventy, wesela, nietypowe trunki na specjalne uroczystości oraz wykwintne alkohole na prezent.

Platforma internetowa alkoholeswiata.com to największy wybór, najtańszy alkohol i szybki odbiór w naszym punkcie w Warszawie.