Bacardi

Bacardi Daiquiri Strawberry 1,5l

Dostępność: W magazynie

Bacardi Daiquiri Strawberry to aromatyzowany rum specjalnie stworzony do tworzenia koktajli. Jest to mieszanka słodkich truskawek, soku z limonki i cukru trzcinowego z rumem Bacardi Superior butelkowany z mocą 20%.
tmp
149,00 zł

Szczegóły

Wytwórnię Bacardi założył Don Facundo Bacardi, który wraz ze swoimi braćmi opuścił Hiszpanię i wyruszył w poszukiwaniu lepszego bytu na Kubę. Początkowo pracował w domu towarowym, później otworzył własny sklep. Kluczowym momentem okazała się znajomość z Amelią Moreau. Amelia okazała się miłością jego życia a przy okazji dysponowała kapitałem. W 1862 roku powstaje Bacardi y Compania, na strychu budynku, w którym miała powstać destylarnia odkryto kolonię nietoperzy. Nietoperz na Kubie jest symbolem sukcesu i pomyślności, więc postanowiono wykorzystać go jako logo firmy. W związku ze zmianami ustrojowymi i niestabilną sytuacją na Kubie destylarnie Bacardi przeniesiono do Puerto Rico i na Dominikanę.

Bacardi Daiquiri Strawberry to aromatyzowany rum specjalnie stworzony do tworzenia koktajli. Jest to mieszanka słodkich truskawek, soku z limonki i cukru trzcinowego z rumem Bacardi Superior butelkowany z mocą 20%. Najlepiej smakują na lodzie w upalne dni.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Bacardi
Kraj pochodzenia Portoryko
Rodzaj rumu Ciemny
Aromaty truskawki, limonka.
Pojemność butelki (l) 1.5
Zawartość alkoholu 20%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.