ZMIANA ADRESU PUNKTU ODBIORU

12 February 2017

UWAGA: od 2 stycznia 2017 roku zmieniamy adres punktu odbioru - zapraszamy naszych szanownych klientów do sklepu na al. Solidarności 84.

KATEGORIA:

Nowości
  AlkoholeSwiata.com /Porto  

 

Porto to wzmacniane wino, produkowane z winogron, które sadzone są w rejonie rzeki Douro na północy Portugalii. Centrum produkcji porto jest miasto Vila Nova de Gaia, gdzie wino jest beczkowane i butelkowane. Swoją nazwę zawdzięcza portowemu miastu, do którego dostarczane było drogą rzeczną (obecnie lądową) i stamtąd eksportowane na cały świat.

KATEGORIA:

o alkoholu Wino

Skarby z Rioja

12 April 2016

beczki_wina  

Rioja to dla Hiszpanów nie tylko wino. To duma narodowa, swoisty obiekt kultu i duma iberyjskiego winiarstwa. Dla fanów wina z tego kraju jest tym, czym Los  prace Antonio Gaudiego dla wielbicieli architektury. Rioja występuje we wszystkich odcieniach – może być biała, różowa, chociaż najpopularniejsze wina z tego regionu to wina czerwone. 

 

Winiarska Alzacja cz. 2

01 February 2017

      W części drugiej przybliżymy nieco system klasyfikacji win z Alzacji oraz              przedstawimy kilka z win z tego regionu, na które warto zwrócić swoją uwagę.    Prezentujemy także wybór win alzackich od znanego winiarza Charlesa Sparra. 

KATEGORIA:

o alkoholu Wino

Winiarska Alzacja cz.1

26 October 2016

 

  AlkoholeSwiata.com - winiarnie w Alzacji  

 

Alzacja – region w własnym charakterze, burzliwej historii i zupełnie wyjątkowych winach, których nie spotkasz w innych rejonach Francji.

 

KATEGORIA:

Nowości o alkoholu Wino
per page
Produkty 1 do 5 z 18
1 2 3 4