Chabasse

Cognac Bowen Gold’n Black 0,7l

Dostępność: W magazynie

Bowen to marka koniaku z destylarni Chabasse w St. Jean D’Angely. Louis Olivier Chabasse twórca marki odziedziczył kilka posiadłości w regionie Cognac, pasjonował się podróżami oraz egzotyką dlatego często odwiedzał Afrykę oraz Indie. Właśnie w trakcie podróży po Indiach poznał Elysabeth Bowen.
tmp
629,00 zł

Szczegóły

Bowen to marka koniaku z destylarni Chabasse w St. Jean D’Angely. Louis Olivier Chabasse twórca marki odziedziczył kilka posiadłości w regionie Cognac, pasjonował się podróżami oraz egzotyką dlatego często odwiedzał Afrykę oraz Indie. Właśnie w trakcie podróży po Indiach poznał Elysabeth Bowen. Interesująca się naturą i wolnością życia Elysabeth wywarła na nim ogromne wrażenie. To właśnie jej zadedykował nową markę koniaku, którą sam stworzył.

Bowen Gold'n Black to ekskluzywny koniak o intensywnym aromacie i złożonym smaku, z dominującymi aromatami orzechów włoskich, kandyzowanych owoców, irysów i tytoniu. Powstaje z eaux-de-vie starzonych co najmniej 10 lat. Ma bogatą, wielowarstwową strukturę, która ujawnia się w miarę ogrzewania.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Chabasse
Kraj pochodzenia Francja
Rodzaj koniaku/brandy Edycje specjalne
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.