Eventy, Degustacje

Dbając o rozwój oferty i usług oferowanych przez naszą firmę, proponujemy państwu degustacje oraz szkolenia z wybornych alkoholi oraz szlachetnych cygar.

Dysponujemy najwyższej klasy specjalistami, potrafiącymi poprowadzić szkolenia w sposób przystępny i zabawny, a jednocześnie kompetentny i bezbłędny.

Nasze degustacje mogą przybrać dowolny kształt w zależności od państwa potrzeb.

Mogą to być profesjonalne szkolenia multimedialne, nastawione przede wszystkim na przekazanie wiedzy.

Mogą to być mniej formalne spotkania, mające na celu zaznajomienie uczestników z pewnymi podstawami dotyczącymi zarówno samych cygar czy trunków, jak i sztuki degustacji.

Mogą to być również niemal klubowe spotkania, nastawione głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz grupy. 

Poniżej prezentujemy wybrane zagadnienia degustacyjne:

whisky: degustacjujemy przede wszystkim najbardziej szlachetny rodzaj whisky - Single Malt. W ofercie posiadamy whisky z róznych regionów, dlatego możemy zaproponować uczestnikom degustacji spróbowanie różnych wysokogatunkowych whisky, co pozwoli zarówno osobom doświadczonym, jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym trunkiem, w pełni docenić walory zapachowe i smakowe tego alkoholu, a także poznać subtelne róznice między róznymi szkołami destylacji tego trunku. W trakcie degustacji stawiamy przede wszystkim przyjemność z picia whisky , a nie na zasypywanie Uczestników dużą ilością informacji.

wino: podczas degustacji Uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia z zakresu oceniania wina , zaś próbowane wina obrazują i ułatwiają w praktyce zrozumienie, czym jest "nos" i "usta" w winie oraz czym różnią się szczepy, regiony oraz roczniki. Pierwsza faza degustacji ma charakter krótkiej prezentacji degustowanych win, druga to smakowanie win oraz interakcja między Uczestnikami degustacji.

trunki polskie: Polska nie zawsze musi się kojarzyć jednynie z krajem przedniej wódki. Przepyszne miody pitne oraz zaskakujące w swych smakach nalewki są znakomitymi reprezentantami polskiej szkoły produkcji alkoholi. Taką degustację szczególnie możemy polecić gością z zagranicy, dla których Polska to kraj wódek czytych takich jak Wyborowa lub Żubrówki.

trunki barowe: degustacje drinków barowych szczególnie polecamy tym, którzy chcieliby zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na temat ekskluzywnych trunków dostępnych w najlepszych barach. Rekomendujemy je Uczestnikom, które spędzają dużo czasu na spotkaniach w restauracjach, barach czy pubach. Jesteśmy przekonani, że podstawowa wiedza o najbardziej popularnych drinkach i alkoholach może być przydatna w nawiązywaniu głębszych relacji biznesowych. 

whisky i wina wzmacniane: Zaskakujące połączenie whisky i win wzmacnianych w czasie jednej degustacji jest doskonałym urozmaiceniem wieczoru oraz przyjemnym sposobem uzyskania wielu cennych wiadomości ze świata win i whisky. To spotkanie rekomendujemy grupom mieszanym. Wino z całą pewnością odpowiadać będzie kobietom, mężczyźni natomiast bardziej zainteresowani będą mocniejszym alkoholem. Oczywiście ten stereotyp nie jest regułą i zdarza się, że panie sięgają po , a panowie po napój dionizosa.

cygara:zapalenie cygara to chwila relaksu oraz moment, w którym możemy na kilkadziesiąt minut odpłynąć myślami od codzienności. Cygara od zawsze towarzyszą biznesowym kolacjom i nieformalnym spotkaniom. Proponujemy państwu podróż przez niezwykły i pełen tajemnic świat cygar.

imprezy tematyczne:spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne, konferencje i seminaria oprócz części merytorycznej obfitują w szereg mniej formalnych atrakcji. Agencje eventowe, PR lub inne firmy zajmujące się obsługą imprez bardzo często organizują specjalne imprezy tematyczne. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy: prohibicje, viva latina, flamenco show, lata prl, hazard i rozrywka czy imprezę piracką. do każdego rodzaju imprezy jesteśmy w stanie indywidualnie dostosować trunki tak, aby degustacja whisky nie odbywała się na imprezie karaibskiej..