Grand Prix / Alkohole Świata

Grand Prix / Alkohole Świata to pełen proces logistyczny od wyboru produktów alkoholowych i doradztwa, przez transport, proces celny, aż po dostawę do klienta.

Grand Prix / Alkohole Świata / alkoholeswiata.com to marki obsługiwane przez spółkę "P.H.U. Dystrybucja Sp. z o.o." - firmę o polskich korzeniach i wyłącznie polskim kapitale. Obecnie spółka jest właścicielem platformy internetowej, specjalistycznego sklepu z alkoholami w centrum Warszawy, składu celnego oraz hurtowni. 

Istotnym elementem działalności jest import mocnych alkoholi i win. Starając się zaspokoić Państwa potrzeby, wyszukujemy najlepszych producentów wina, doskonałe destylarnie whisky Single Malt, znajdujemy najlepsze koniaki, doskonałe likiery i najczystsze wódki, które następnie odnajdą Państwo w sklepach Grand Prix / Alkohole Świata. Dostęp do własnego składu celnego oraz rozwinięta działalność hurtowa to gwarancja ciągłości dostaw oraz najniższej ceny na rynku.

Naszą wizytówką są rekomendacje naszych klientów - największych firm i znanych osobistości świata kultury, biznesu i polityki. Cenimy dobry alkohol i postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą.

Odwiedzając nasz sklep stacjonarny Grand Prix / Alkohole Świata, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych sprzedawców, a oprócz pełnej listy asortymentowej odnajdą Państwo również duży wybór opakowań prezentowych, unikalny sposób skomponowania "koszy okolicznościowych", skorzystanie z Karty Stałego Klienta, a także pomocy w transporcie. Zobacz lokalizację naszego sklepu stacjonarnnego w Warszawie

 

P.H.U. Dystrybucja Sp. z o.o.
Al. Solidarności 84
00-144 Warszawa
NIP: 525-22-19-083

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy,

KRS numer: 0000056900
Kapitał zakładowy: 175 000 PLN
Numer identyfikacyjny REGON: 017350280