Jagermeister

Likier Jagermeister Scharf Hot Ginger 0,7l

Dostępność: W magazynie

Jagermeister Scharf Hot Ginger opiera się na klasycznej recepturze opartej na 56 składnikach, zintensyfikowany większym dodatkiem imbiru i galangą. Galanga jest przyprawą popularną w kuchni indonezyjskiej i tajskiej, posiada imbirowo-pieprzny smak. Słowo Scharf w języku niemieckim oznacza gorący, ostry.

tmp
79,00 zł

Szczegóły

Jagermeister to marka słynnego niemieckiego likieru ziołowego. Jego twórca Curt Mast urodził się w 1897 roku jako syn producenta octu w niemieckim mieście Wolfenbüttel. Jednak bardziej od produkcji octu pasjonowało go stworzenie wyjątkowej receptury likieru ziołowego. Curt Mast poświęcił kilka lat na dopracowywanie swojej receptury, aż w końcu zaprezentował swój likier w 1934 r. Po śmierci ojca Curt przejął fabrykę octu i zajął się również handel winem. Stopniowo produkcja alkoholi przekształciła się w coraz ważniejszą gałąź małego rodzinnego biznesu, a jego likier stał się jednym z najbardziej popularnym na świecie.

Jagermeister Scharf Hot Ginger opiera się na klasycznej recepturze opartej na 56 składnikach, zintensyfikowany większym dodatkiem imbiru i galangą. Galanga jest przyprawą popularną w kuchni indonezyjskiej i tajskiej, posiada imbirowo-pieprzny smak. Słowo Scharf w języku niemieckim oznacza gorący, ostry. Poziom alkoholu jest niższy niż w klasycznej wersji i wynosi 33%. Na rynku zadebiutował w 2019 roku.

Aromat : imbir, galanga, karmel, tymianek, rozmaryn.
Smak : galanga, imbir, pieprz, karmel, cynamon, kardamon.
Finisz : intensywny, pikantny, rozgrzewający, ziołowo-imbirowy z karmelizowanego cukru.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Jagermeister
Kraj pochodzenia Niemcy
Barwa Brąz
Aromaty imbir, galanga, karmel, tymianek, rozmaryn.
Polecany do Baza do drinków, Samodzielnego picia
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 33%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.