Bumbu Rum Co.

Rum Bumbu The Original 0,7l

Dostępność: W magazynie

Bumbu The Original powstaje w wyniku destylacji trzciny cukrowej uprawianej w ośmiu różnych krajach Karaibów i Ameryki Łacińskiej. Destylaty rumu dojrzewają do 15 lat w beczkach z dębu amerykańskiego, w których leżakował Bourbon.

tmp
179,00 zł

Szczegóły

Bumbu Rum Company jest prawdziwą karaibską legendą, powstała 1893 roku. Ich trunki produkowane są w małych partiach w destylarni na Barbadosie. Receptura Bumbu czerpie inspiracje z 400-letniej tradycji produkcji oraz sposobów doprawiania rumu stosowanych przez żeglarzy i kupców z kolonialnych Indii Zachodnich, którzy mieszali karaibskie owoce i przyprawy z rumem.

Bumbu The Original powstaje w wyniku destylacji trzciny cukrowej uprawianej w ośmiu różnych krajach Karaibów i Ameryki Łacińskiej. Destylaty rumu dojrzewają do 15 lat w beczkach z dębu amerykańskiego, w których leżakował Bourbon. Do produkcji używa się wyjątkowej jakości wody filtrowanej przez wapień z Barbadosu, dzięki temu uzyskujemy trunek o niezrównanej gładkości. Przy produkcji nie stosuje się barwników oraz sztucznych dodatków.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Bumbu Rum Co.
Kraj pochodzenia Barbados
Rodzaj rumu Ciemny
Aromaty karmel, cynamon, słodkie korzenne przyprawy, prażony dąb.
Smak suszone owoce, karmel, banan, orzechy, melasa.
Finisz średnio długi, słodkawy, korzenny, melasa, karmel .
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 35%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.