Pravda

Wódka Pravda 0,7l

Dostępność: W magazynie

Jakość i wyjątkowość wódki Pravda została doceniona przez znawców, a trunek został okrzyknięty jedną z 10 najlepszych wódek Świata.
Pravda rozlewana jest do ręcznie zdobionych butelek (miesięcznik „Drinks International” uznał butelkę Pravdy za najwytworniejsze z opakowań na rynku wódek) i eksportowana na cały świat. Zalety Pravdy ujawniają się w całej pełni, gdy pije się ją nie zmieszaną z innymi składnikami.
tmp
99,00 zł

Szczegóły

Historia wódki Pravda to już ponad 300 lat. Począwszy od XVIII wieku w książęcej gorzelni należącej do szlacheckiego rodu Potockich, a później Czartoryskich doskonalono sztukę destylacji. Gorzelnicy starannie wybierali zboże, które służyło do produkcji i źródlaną wodę o czystym, świeżym smaku, by w efekcie otrzymać trunek najszlachetniejszy i autentyczny. Dziś nadal produkowana w Polsce- w Bielsku Białej.

Jakość i wyjątkowość wódki Pravda została doceniona przez znawców, a trunek został okrzyknięty jedną z 10 najlepszych wódek Świata. Pravda rozlewana jest do ręcznie zdobionych butelek (miesięcznik „Drinks International” uznał butelkę Pravdy za najwytworniejsze z opakowań na rynku wódek) i eksportowana na cały świat. Zalety Pravdy ujawniają się w całej pełni, gdy pije się ją nie zmieszaną z innymi składnikami. Wielką popularnością cieszy się ona w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie piją Pravdę z kieliszka typu martini bez żadnych dodatków, oprócz kilku kostek lodu. Pravda to istny szampan wśród wódek.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Pravda
Kraj pochodzenia Polska
Rodzaj wódki klasyczna
Barwa Przeźroczysta
Pojemność butelki (l) 0.7
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.