Współpraca / Zakupy HURTOWE / HoReCa / Agencje eventowe, cateringowe

Oferta / współpraca

Największy w sieci wybór alkoholi w najkorzystniejszych cenach

Klientom oferujemy największy w sieci wybór alkoholi w najkorzystniejszych cenach. Nigdy nie oferujemy produktów, które nie znajdują się w naszym magazynie, dzięki czemu możemy zaoferować szybką, bezpieczną i sprawną wysyłkę alkoholi w całej Polsce do klientów hurtowych lub posiadających koncesję na sprzedaż alkoholu. Dodatkowo, przy wyborze odbioru osobistego towar jest gotowy dla Klienta w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia.

 

HURT / Klienci z koncesją na obrót alkoholem / alkohol dla hoteli, restautracji, cateringu, sklepów z alkoholem lub hurtownii

Klientom hurtowym oferujemy najatrakcyjniejsze na rynku ceny, bez skomplikowanego systemu naliczania rabatów. Prowadzą Państwo restaurację, sklep z alkoholem lub hurtownię? Współpracujemy z Klientami ze wszystkich segmentów rynku.

Dla hurtowników przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia w zakupach grupowych. Dzięki temu nawet mali odbiorcy mają szansę kupować alkohole po najniższych cenach. Dodatkowo uzyskując dostęp do alkoholi niedostępnych u żadnych innych importerów.Jak działają zakupy grupowe? Pierwszy etap polega na wyborze towarów z najszerszej w Polsce listy asortymentowej. Po wyborze towar jest zamawiany bezpośrednio od producentów, w najniższych możliwych cenach i trafia do odbiorcy finalnego. Nie trzeba być wielką hurtownią, by kupować w najlepszych cenach i wybierać spośród tysięcy unikatowych produktów.

 

Agencje eventowe / Alkohol na eventy / alkohol do projektu, dostawy na ostatnią chwilę

Prowadzą Państwo agencję eventową lub cateringową? To doskonale, bo naszym Klientom w tym segmencie oferujemy stałą dostępność towarów, dostawę gratis oraz pomoc w wyborze alkoholu do okazji!

 

Dostęp do składu podatkowego / import alkoholu na zamówienie z pełną obsługą celną

Dysponujemy własnym składem podatkowym, dzięki czemu naszym Klientom import na zamówienie, transport oraz pełną obsługę celną. Cały proces logistyczny w jednych rękach, to najszybszy, bezpieczny i w pełni legalny sposób na zakupy hurtowe alkoholu.