Jack Daniel's

Zestaw Miniaturek Jack Daniel's 3*50ml

Dostępność: W magazynie

Zestaw Miniaturek Jack Daniel’s Collection Old No.7/Gentleman/Single Barrel to miniset trzech kultowych whiskey destylarni Jack Daniels. To idealny prezent dla miłośnika trunków tej destylarni, ale również dla początkującego degustatora, który dopiero wkracza w ten magiczny świat wyjątkowych trunków.

tmp
69,99 zł

Szczegóły

Jack Daniel's to legendarna whiskey produkowana od 1866 roku w miejscowości Lynchburg w Tennessee. Twórcą trunku jest Jasper Daniela Newton, który naukę destylacji rozpoczął u kaznodziei Dana Calla. Pierwszą partie swojej whiskey stworzył w 1864 roku. W 1904 roku jego Whiskey Old No.7 zdobywa pierwszy z siedmiu złotych medali. Woda do produkcji czerpana jest ze źródła Cave Spring Hollow i wyróżnia się wyjątkową jakością. Alkohol po zakończeniu pieczołowitej i starannej destylacji poddawany jest filtracji w 3 metrowej kolumnie z węgla drzewnego, kropla po kropli, aby następnie trafić do dębowych beczek wyrabianych na miejscu.

  Zestaw Miniaturek Jack Daniel’s Collection  Old No.7/Gentleman/Single Barrel to miniset trzech kultowych whiskey destylarni Jack Daniels. To idealny prezent dla miłośnika trunków tej destylarni, ale również dla początkującego degustatora, który dopiero wkracza w ten magiczny świat wyjątkowych trunków.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Jack Daniel's
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Rodzaj alkoholu Bourbon
Pojemność butelki (l) 0.15
Zawartość alkoholu 41,67%
Informacje dodatkowe w sklad zestawu wchodzi: jack daniel's old no.7 40% 50ml, gentleman jack 40% 50ml, single barrel select 45% 50ml

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.