Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Miarki barmańskie

  • Miarka barmańska dwustronna 30/60 ml srebrna

   Miarka barmańska dwustronna 30/60 ml srebrna

   19,99  Availability: w magazynie
  • Miarka barmańska do alkoholu dwustronna - 20/40ML

   Miarka barmańska do alkoholu dwustronna – 20/40ML

   14,99  Availability: w magazynie
  • Miarka barmańska do alkoholu dwustronna - Jigger (15/30ML)

   Miarka barmańska do alkoholu dwustronna – Jigger (15/30ML)

   12,50  Availability: w magazynie
  • Miarka barmańska dwustronna japońska - Jigger (30/60 ml)

   Miarka barmańska dwustronna japońska – Jigger (30/60 ml)

   19,99  Availability: w magazynie
  • Miarka barmańska dwustronna - 25/50 ml

   Miarka barmańska dwustronna – 25/50 ml

   17,99  Availability: brak w magazynie

  Podczas przygotowywania koktajli liczą się nie tylko składniki, ale również proporcje każdego przepisu. Miarki barmańskie pozwalają stworzyć idealną kompozycję smaku za każdym razem. Dlatego właśnie  stanowią jedne z najbardziej praktycznych akcesoriów w ręku barmana.

  Perfekcyjny smak za każdym razem – miarki barmańskie

  Margarita, Daiquiri, Cosmopolitan czy Old Fashioned to jedne z najpopularniejszych drinków na świecie. Choć pod względem smaku wiele je dzieli, ich cechą wspólną jest prostota. Miarki barmańskie pozwalają dodać do shakera lub szklanki odpowiednią ilość trunku bądź syropu. Dzięki temu te zwodniczo proste kombinacje zyskują swój unikalny smak. Miarki to nieoceniona pomoc dla każdego fana miksologii, gdyż pozwalają zachować powtarzalność podczas przygotowywania koktajli.

  Korzystając z miarek barmańskich, nie ma potrzeby odmierzania składników za każdym razem. Przyspiesza to mieszanie, a zróżnicowana wielkość kielichów pozwala błyskawicznie dobrać odpowiednią ilość alkoholu do drinków. Kolejną zaletą miarek barmańskich jest możliwość sprawnego odmierzenia trunku w przypadku podawania sauté oraz z lodem. Ze względu na swoją użyteczność, pomoce te są najczęściej spotykanym elementem barowego wyposażenia. Goszczą one również w domach miłośników klasycznych i nietypowych smaków.

  Co warto wiedzieć podczas zakupu miarek barmańskich? 

  Miarki barmańskie najczęściej występują w wariancie dwustronnym, co oznacza, że w istocie otrzymujemy dwa kielichy w cenie jednego. Tego typu miarki charakteryzują się asymetryczną budową, przy czym mniejsze naczynie posiada przeważnie o połowę mniejszą pojemność w stosunku do większego kielicha. Dzięki temu podczas korzystania z ich funkcjonalności  nie trzeba się zastanawiać długo nad wyborem odpowiedniego kielicha. Co więcej, pojemności miarek barmańskich są dostosowane do najpopularniejszych przepisów, dzięki czemu możemy wybrać kielich mieszczących sobie 60/30, 50/25, 40/20 i 30/15 mililitrów. Aby zachować higieniczne warunki pracy oraz ułatwić mycie miarki barmańskie wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu kielichy posłużą przez długie lata.

  Shopping cart close