Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie jednego wyniku

  Asbach GmbH

  • ASBACH URALT 36%

   BRANDY ASBACH URALT 36% 0,7L

   99,00  Availability: brak w magazynie

  Czym jest Asbach GmbH?

  Asbach GmbH to renomowany niemiecki producent wódek winowych, który od lat zachwyca miłośników trunków na całym świecie. Jego historia sięga XIX wieku, a tradycja destylacji i doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych alkoholi przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

  Historia Asbach GmbH

  W jednych źródłach znaleźć można informację, że firma została założona w 1794 roku przez Johann Heinricha Asbacha. Był on niemieckim przedsiębiorcą, który postanowił rozpocząć produkcję brandy i już rok po założeniu rozpoczął produkcję. Z kolei inne źródła donoszą, że Asbach GmbH to firma Hugo Asbacha i powstała w 1892 roku w miejscowości Rüdesheim am Rhein, w sercu niemieckiego regionu winiarskiego. Trudno dziś rozstrzygnąć tę rozbieżność, jednak niezależnie od tego, kiedy faktycznie firma powstała, rodzina Asbach  posiada wielowiekową tradycje w produkcji brandy.

  Obecnie główna siedziba firmy znajduje się nad brzegiem rzeki Ren, w malowniczym regionie Rüdesheim am Rhein, w Niemczech. To właśnie tutaj, w otoczeniu winnic i pięknych krajobrazów, powstają wódki winowe o wyjątkowym charakterze i smaku.

  Atuty marki Asbach GmbH

  Cechą charakterystyczną brandy niemieckiego producenta jest jej wyjątkowa, tradycyjna metoda wytwórstwa. Każdy trunek tej marki jest produkowany w tradycyjny sposób. Winogrona są zbierane ręcznie, a następnie fermentowane. Fermentacja trwa około dwóch tygodni. Po fermentacji wino destyluje się w potrójnej kolumnie. Destylat dojrzewa następnie w beczkach z dębu Limousin przez co najmniej jeden rok.

  Dużym atutem Asbach GmbH jest także  doskonała jakość jego produktów, która jets niejako konsekwencją stosowania wielowiekowej receptury. Firma specjalizuje się w destylacji wyśmienitej brandy, wykorzystując najlepsze niemieckie winogrona i tradycyjne metody produkcyjne, co nadaje trunkom niepowtarzalny smak i aromat.

  Smak i aromat brandy Asbach

  Asbach ma bogaty, złożony smak i aromat. Smak brandy zależy od jej rodzaju, a także od czasu, przez jaki dojrzewa. Kolekcja Uralt ma lekki, owocowy smak. Z kolei Asbach XO ma bardziej złożony smak, z nutami drewna i przypraw. Jednocześnie produkty marki oznaczone 5 Star mają jeszcze bardziej złożony smak, z wyczuwalnymi nutami wanilii, karmelu i dębu. W końcu Asbach 10 Star posiada bogaty, złożony smak, z nutami owoców suszonych, przypraw i czekolady.

  Produkty marki Asbach GmbH

  Wódki winowe Asbach cieszą się ogromną popularnością w Niemczech oraz za granicą, szczególnie w krajach europejskich, takich jak Francja, Włochy, Holandia i Szwajcaria. Ich wyjątkowy smak, a także wysoka jakość sprawiają, że są one doceniane przez koneserów i miłośników alkoholi na całym świecie. Dlatego właśnie warto spośród nich wybrać coś dla siebie i samodzielnie ocenić ich jakość:

  Asbach GmbH to zdecydowanie współczesny, najbardziej znany strażnik niemieckiej tradycji i kultury winiarskiej. Dlatego że jego brandy to prawdziwa uczta dla zmysłów, przenosi ona smak i aromat niemieckich winogron do każdej butelki. Dzięki starannemu dobieraniu składników i nieustannej pasji do doskonałości, produkty Asbach GmbH zdobywają uznanie zarówno wśród miłośników alkoholi, jak i koneserów na całym świecie.

  Shopping cart close