Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Zestawy kamieni

  Wiele trunków najlepiej podawać po schłodzeniu – niższa temperatura pozwala odkryć nowe nuty smakowe, które zmieniają się wraz z ocieplaniem alkoholu pod wpływem otoczenia. Zestawy kamieni to doskonały wybór dla osób, które mają na uwadze nie tylko smak trunków, ale również względy estetyczne.

  Zestawy kamieni – idealne do nie tylko do whisky 

  Zestaw lodowych kamieni to znakomita alternatywa dla klasycznych kostek lodu, które stanowią wygodne, choć nie zawsze praktyczne rozwiązanie. Największym problemem jest rozwadnianie alkoholu w wyniku topnienia lodu. Zestawy wykonane z kamienia oferują inną możliwość chłodzenia trunku bez obaw o rozcieńczenie. Po umieszczeniu w szklance nie zmieniają też smaku alkoholu. Kolejnymi zaletami zestawu kamieni jest trwałość oraz rozmiar kostek. Dzięki wykorzystaniu granitu lub naturalnego steatytu, zestawy kamieni mogą służyć długie lata, natomiast ich rozmiary sprawdzają się w przypadku wszystkich rodzajów szklanek. Jednocześnie ciężar kostek sprawia, że pozostają one na dnie naczynia, co znacznie ułatwia picie, zwłaszcza w przypadku drinków podawanych w szklankach typu highball. Zestawy kamieni pozwalają schłodzić trunki do idealnej temperatury, a kostki są proste w myciu oraz ponownym schłodzeniu.

  Styl twarda jak skała z zestawami kamieni 

  Zestawy kamieni mają nie tylko szereg praktycznych zalet, lecz również pozwalają stworzyć specjalną atmosferę podczas degustacji alkoholu. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w przypadku zestawu kamieni, jest ich stylowe opakowanie. Różne komplety posiadają odmienne pudełka, ale wszystkie zostały stworzone z myślą o powściągliwej elegancji. Kolejnym wyjątkowym aspektem zestawów kamieni jest wygląd samych kostek, które charakteryzują się naturalnym , surowym designem. Możliwość oglądania faktury kamienia w szklance to dodatkowy atut podczas nieśpiesznej degustacji alkoholu wysokiej próby. Zestawy lodowych kamieni to doskonały prezent dla miłośników whisky oraz mocnych trunków, którzy poszukują nowych sposobów na stylowe podawanie alkoholu. Zestawy takie sprawdzą się także jako uzupełnienie domowego baru, gdyż skutecznie schłodzą szeroką gamę napojów i drinków.

  Koszyk Wróć do strony