Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie jednego wyniku

  Wiaderka do lodu

   

  Każdy miłośnik dobrych alkoholi wie, jak istotną rolę w sztuce barmańskiej odgrywa optymalna temperatura serwowania. Odpowiedni poziom schłodzenia napojów pozwala wydobyć ich wyjątkowe, orzeźwiające walory smakowe. Jednymi z bardziej niepozornych, ale niezwykle przydatnych akcesoriów barmańskich są wiaderka do lodu. Stylowe i nowoczesne, z powodzeniem łączą walory estetyczne z wysoką funkcjonalnością. Wiaderko do lodu to praktyczne i eleganckie naczynie, które przyda się nie tylko w barze czy restauracji, ale także w domowej kuchni.

  Wysoka jakość i znakomity wygląd wiaderek do lodu

  Wiaderka do lodu dostępne w ofercie naszego sklepu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają one doskonałą trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne czy korozję. Za najbardziej wytrzymałe uznaje się wiaderka ze stali nierdzewnej, szkła oraz ceramiki. Stworzone z niezwykłą starannością i dbałością o detale, stanowią nietuzinkowy element dekoracyjny, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości.

  Wiaderka do lodu na miarę Twoich potrzeb 

  Oferowane wiaderka różnią się między sobą pojemnością, designem oraz elementami wykończenia. Tradycyjne wiaderka do lodu ze stali nierdzewnej, sprawdzą się z powodzeniem w każdych okolicznościach  –  od niezobowiązujących letnich imprez na świeżym powietrzu, po wystawne przyjęcia i oficjalne spotkania. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy modele wyposażone w funkcjonalne uchwyty oraz specjalne przykrywki. Zabezpieczają one lód przed zanieczyszczeniami oraz ułatwiają jego przenoszenie. Na szczególną uwagę zasługują również wiaderka do lodu o podwójnych ściankach. Stanowią one dobrą termoizolację dla długotrwałego przechowywania lodu. Wiele modeli jest także wyposażonych w praktyczne ociekacze. Pozwalają one oddzielić skraplającą się wodę od kostek lodu, przedłużając tym samym ich żywotność.

  Wiaderka mogą być wykorzystywane jako coolery do chłodzenia butelek lub jako pojemniki na lód, dodawany bezpośrednio do serwowanych napojów.

   

  Koszyk Wróć do strony