Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  Tequila Blanco (Silver)

  • DON JULIO BLANCO 38% 0,7L

   DON JULIO BLANCO 38% 0,7L

   279,00  Availability: w magazynie
  • HERRADURA PLATA 40% 0,7L

   HERRADURA PLATA 40% 0,7L

   219,00  Availability: w magazynie
  • 1800 BLANCO 38% 0,7L

   Tequila 1800 SILVER 38% 0,7L

   169,00  Availability: w magazynie
  • OLMECA BLANCO 35% 0,7L

   OLMECA BLANCO 35% 0,7L

   159,00  Availability: w magazynie
  • AVION SILVER 40% 0,7L

   AVION SILVER 40% 0,7L

   339,00  Availability: w magazynie
  • SIERRA SILVER 38% 50ML

   TEQUILA SIERRA SILVER 38% 50ML

   17,00  Availability: w magazynie
  • KAH BLANCO 40%

   KAH BLANCO 40% 0,7L

   199,00  Availability: w magazynie
  • AGAVITA BLANCO

   AGAVITA BLANCO 38% 0,7L

   99,00  Availability: brak w magazynie
  • EL JIMADOR BLANCO 38%

   EL JIMADOR BLANCO 38% 0,7L

   104,99  Availability: brak w magazynie

  Tequila Blanco (Silver) – krystaliczny smak Meksyku

  Tequila Blanco (Silver) to rodzaj tequili, który nie jest leżakowany w beczkach dębowych. Jest to najpopularniejszy rodzaj tequili na świecie. Tequila Blanco to najprostsza i najczystsza forma tequili. Jest wytwarzana z soku z niebieskiej agawy, który jest fermentowany i destylowany dwa razy. Następnie tequila jest butelkowana bez leżakowania w beczkach. prezentujemy wyjątkową kategorię Tequila Blanco, znanej również jako Silver Tequila wyróżnia się subtelnością i klarownością. To idealny wybór dla miłośników tequili, poszukujących doskonałej równowagi smakowej.

  Z czego jest zrobiona?

  Tequila Blanco jest produkowana z jednej z najwyższej jakości agaw, z których najpopularniejsza to Agave Tequilana Weber. To roślina, która wymaga specjalnej uwagi i opieki, aby dostarczyć surowiec najwyższej jakości do produkcji tej wyjątkowej tequili. Tequila Blanco to najprostsza i najczystsza forma tequili. Jest wytwarzana z soku z niebieskiej agawy, który jest fermentowany i destylowany dwa razy. Następnie tequila jest butelkowana bez leżakowania w beczkach.. Agawa azul jest odmianą agawy, która rośnie wyłącznie w Meksyku. Jest to roślina o długim okresie wzrostu, który wynosi około 8 lat.

  Jak długo musi leżakować?

  Unikalność  Tequila Blanco  polega na tym, że nie musi długo leżakować, aby uzyskać charakterystyczną klarowność. W przeciwieństwie do innych rodzajów tequili, Silver Tequila jest poddawana krótkiemu procesowi starzenia, co sprawia, że zachowuje ona świeżość i delikatność smaku.

  Jaki ma kolor?

  Tequila Blanco ma krystaliczny, bezbarwny kolor. Kolor tej wyjątkowej tequili jest przejrzysty i kryształowy, co jest rezultatem krótkiego okresu leżakowania. Dzięki temu, podkreśla ona naturalną klarowność i czystość, co stanowi charakterystyczny element dla tej kategorii.

  Jaki ma smak?

  Tequila Blanco ma lekko gorzki, ziołowy smak z nutami cytrusów i kwiatów. Jest to bardzo ostra tequila, która jest idealna do picia na zimno lub do wykorzystania w koktajlach. Tequila Blanco ma świeży, rześki smak z nutami owoców i warzyw. Jest to bardzo wytrawny trunek, który jest idealny do picia na zimno. harmonia świeżości agawy, delikatnych nut cytrusowych i lekkiej słodyczy. To zmysłowe połączenie czyni ją doskonałym wyborem zarówno do degustacji solo, jak i jako składnik wyjątkowych koktajli.

  Shopping cart close