Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 250 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Szczypce barmańskie

  • Stalowe szczypce do kostek kamiennych lub lodu

   Stalowe szczypce do kostek kamiennych lub lodu

   9,99  Availability: w magazynie
  • Barmańskie szczypce stalowe do lodu dla barmana

   Barmańskie szczypce stalowe do lodu dla barmana

   9,99  Availability: w magazynie

   

  Szczypce barmańskie to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów barmańskiego wyposażenia. To z ich pomocą można sprawnie i higienicznie dodać kostki lodu do szklanki i przygotować drinki w spektakularny sposób.

  Na co należy zwrócić uwagę  podczas wyboru szczypiec barmańskich? 

  Przy zakupie szczypiec barmańskich pod uwagę należy wziąć dwa główne czynniki. Pierwszym z nich jest oczywiście osobista preferencja użytkownika. Szczypce dla barmana różnią się pod względem kształtu rękojeści, a zatem sposobu, w jaki leżą w dłoni. Niektóre osoby wolą wklęsły uchwyt – pozwalający na pewne umieszczenie palców – podczas gdy inni skłaniają się ku gładkim szczypcom barmańskim.

  Kolejnym ważnym elementem jest sposób zakończenia akcesorium. Szczypce barmańskie służą przede wszystkim do nakładania kostek lodu lub kamieni do chłodzenia, a zatem muszą zapewnić solidny chwyt. Jednocześnie trzeba uważać, aby nie porysowały kostek – zwłaszcza w przypadku lokali, gdzie liczy się nie tylko smak, ale również prezentacja koktajlu. Lód to wyjątkowo śliski przeciwnik, dlatego najlepsze będą szczypce barmańskie z zębami, które pozwolą mocno chwycić kostkę i pewnym ruchem przenieść ją do szklanki.

  Higiena oraz porządek – dlaczego szczypce są tak ważne? 

  Szczypce do baru to nie tylko ozdoba, ale również praktyczny dodatek, który w ręku doświadczonej osoby potrafi posłużyć do przygotowania drinków w spektakularny sposób. Możliwość swobodnego obracania w palcach lub na dłoni sprawia, że szczypce takie potrafią zamienić mieszanie w prawdziwe show. Obok walorów wizualnych, gadżet ma także praktyczny wymiar.

  Oprócz nakładania kostek lodu lub kamieni szczypce barmańskie pomagają wydobywać oliwki i owoce ze słoików bez brudzenia palców. Gdy trzeba zadbać o czystość oraz elegancką oprawę podczas serwowania drinków, szczypce barmańskie stanowią niezastąpione wsparcie. Dzięki wykonaniu ze stali szlachetnej szczypce barmańskie pozwalają zachować wysokie standardy higieniczne w lokalu oraz zapewnić pełną satysfakcję klientów.

  Shopping cart close