Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie jednego wyniku

  Nalewaki barmańskie

  Nie sposób wyobrazić sobie baru bez charakterystycznych dozowników, które pozwalają w spektakularny sposób wypełniać kieliszki oraz szklanki. Nalewaki barmańskie to absolutnie konieczne akcesoria nie tylko dla profesjonalistów, ale również amatorów miksologii.

  Do czego służą nalewaki barmańskie?

  Nalewaki barmańskie – nazywane również dozownikami – to wymienialne końcówki, montowane na butelkach w celu zwiększenia kontroli nad przygotowywaniem alkoholu. Eleganckie i praktyczne nalewaki dla barmana nie bez przyczyny stanowią częsty widok za kontuarem.  Umożliwiają precyzyjne dozowanie trunków, co ma ogromne znaczenie podczas mieszania koktajli. Gumowy kołnierz oraz kryza nalewaka barmańskiego, szczelnie wypełnia szyjkę butelki, dzięki czemu podczas dozowania nie musimy się przejmować ściekaniem trunku po szkle. Pozwala to zachować czystość za kontuarem, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku słodkich i lepkich alkoholi oraz syropów.

  Nalewaki barmańskie umożliwiają również niezakłócony przepływ trunku, gdyż posiadają specjalną rurkę odpowietrzającą. Tym sposobem można zachować pełną kontrolę nad proporcjami składników w koktajlu. Można także wykonywać imponujące tricki, które nie byłby możliwe bez nalewaków barmańskich.

  Jak zbudowane są nalewaki barmańskie?

  Aby zapewnić maksymalną wszechstronność, nalewaki dla barmana produkowane są w uniwersalnych rozmiarach, dzięki czemu pasują do szerokiego wyboru butelek. Umieszczone w dolnej części dozownika kołnierze z gumy, dbają nie tylko o szczelność. Zostały ułożone od najmniejszego do największego, co zapewnia solidne umocowanie nalewaka barmańskiego w szyjce dowolnej butelki.

  W przypadku akcesoriów mających kontakt z trunkami, należy zadbać o to, aby nie zmieniały one smaku napojów. Z tego powodu nalewaki barmańskie wykonane są ze stali szlachetniej oraz wysokiej jakości gumy. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów akcesoria są również łatwe do mycia i suszenia, co czyni z nalewaków barmańskich absolutnie niezbędny wybór dla profesjonalistów oraz amatorów. Sprawdzą się one również w domowym zaciszu, gdy będziemy chcieli przygotować koktajle dla znajomych lub na specjalne okazje. Niezależnie od okazji nalewaki takie pozwolą stworzyć kombinacje, które zachwycą gości.

  Koszyk Wróć do strony