Polmos Siedlce

Młody Ziemniak 2018 0,5l

Dostępność: W magazynie

Młody Ziemniak 2018 to kolejny rocznik dostępny na rynku. Ten rocznik charakteryzował się ciepłą wiosna oraz kapryśnym latem co wpłynęło na charakter trunku. Marka Młody Ziemniak jest już kultowa wśród koneserów wódek, każdy rocznik jest inny i każdy jest dużym wydarzeniem.

tmp
109,00 zł

Szczegóły

Polmos Siedlce to wytwórnia z tradycjami, początek to rok 1896 rok kiedy to władze carskie kupił dla Państwowego Monopolu Spirytusowego Wytwórnie Laku w Siedlcach. W 1946 roku wytwórnię włączono do struktur Polskiego Monopolu Spirytusowego. W 1993 roku wytwórnię przekształcono w spółkę Skarbu Państwa. W 2003 roku została sprywatyzowana, aktualnie prezesem i właścicielem jest Tadeusz Dorda.

Młody Ziemniak 2018 to kolejny rocznik dostępny na rynku. Ten rocznik charakteryzował się ciepłą wiosna oraz kapryśnym latem co wpłynęło na charakter trunku. Marka Młody Ziemniak jest już kultowa wśród koneserów wódek, każdy rocznik jest inny i każdy jest dużym wydarzeniem. Ceny poprzednich roczników szybko szybują w górę, dziś Młody Ziemniak z 2009 roku kosztuje wielokrotnie więcej niż bieżący rocznik. Młody Ziemniak to polski wyrób spirytusowy, wytwarzana przez Polmos Siedlce, z ziemniaków odmiany Dukat, zbieranych w czerwcu, z regionu Podlasia. Jest to jeden z najczystszych ekologicznie regionów w Europie. Młody Ziemniak powstaje pod nadzorem mistrza Włodzimierza Durakiewicza, autora sukcesu wódki Chopin. Destylowana tylko raz w celu zachowania naturalnego bukietu i smaku młodego ziemniaka. Intensywne wrażenia i specyficzny smak, z odrobiną pikantności.

Informacje dodatkowe

Producent/Marka Polmos Siedlce
Kraj pochodzenia Polska
Rodzaj wódki klasyczna
Barwa Przeźroczysta
Pojemność butelki (l) 0.5
Zawartość alkoholu 40%

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.