Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Miód Leśny

  • Miód Leśny - 1000g

   Miód z Roztocza Leśny – 1000g

   69,00  Availability: w magazynie
  • Miód leśny 950g

   MIÓD PUCER LEŚNY 950g

   69,00  Availability: w magazynie
  • Miód leśny 400 g

   MIÓD PUCER LEŚNY 400g

   37,00  Availability: w magazynie
  • Miód leśny bio 950 g

   MIÓD PUCER LEŚNY EKO 950g

   97,00  Availability: w magazynie
  • Miód leśny bio 400 g

   MIÓD PUCER LEŚNY EKO 400g

   45,00  Availability: w magazynie
  • MIÓD PUCER LEŚNY EKO 250g

   29,00  Availability: w magazynie
  • Miód lesny 250 g

   MIÓD PUCER LEŚNY 250g

   21,00  Availability: brak w magazynie

  Dlaczego wybieramy Miód Leśny ?

  Pasieka Pucer jest jedyną certyfikowaną pasieką ekologiczną w województwie warmińsko-mazurskim.

  To firma rodzinna, której historia sięga już ponad 50 lat temu. Pasieki znajdują się w malowniczych rejonach Polski, gdzie najlepsze warunki klimatyczne sprzyjają naturalnemu rozwojowi pszczół i pozyskiwania najwyższej jakości miodu.  

  Miód Leśny – Dary Przyrody w Słodkiej Formie

  Miód leśny to niezwykły dar natury, który jest pozyskiwany z nektaru kwiatów rosnących w naturalnych lasach. Jego unikalny smak i właściwości zdrowotne czynią go wyjątkowym produktem pszczelim, docenianym przez wielu smakoszy i entuzjastów zdrowego stylu życia.

  Kolor i Smak:

  Charakterystyczną cechą miodu leśnego jest jego ciemny kolor, często przypominający barwę brązu lub nawet czarnego złota. Smak tego miodu jest pełen głębi i bogactwa, a jednocześnie wyjątkowo intensywny. Można w nim wyczuć nuty dziko rosnących kwiatów, drzew i ziół.

  Czas Zbierania:

  Miód leśny jest pozyskiwany w okresie letnim, kiedy lasy są pełne kwiatów i pszczół zbierają nektar z różnorodnych roślin leśnych. To czas, gdy przyroda obdarza nas swoimi najlepszymi skarbami.

  Zastosowanie Kulinarnie:

  Miód leśny, dzięki swojemu intensywnemu smakowi, doskonale nadaje się do wzbogacania potraw i napojów. Jest idealnym dodatkiem do herbaty, zwłaszcza tych ziołowych i owocowych. Można go także wykorzystać jako słodzik do kawy, deserów i ciast. Jego bogactwo smaku czyni go doskonałym składnikiem marynat do mięsa oraz dodatkiem do serów i dań serwowanych na zimno.

  Właściwości Lecznicze:

  Miód leśny, podobnie jak inne naturalne miody, ma szereg właściwości zdrowotnych. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, dlatego może pomóc w łagodzeniu dolegliwości gardła i przeziębienia. Jest także źródłem naturalnych antyoksydantów, które wspierają nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami. Miód leśny może być stosowany jako środek wspomagający odporność organizmu.

  Shopping cart close