Alkohole Świata

SZYBKA DOSTAWA! Warszawa - realizacja zamówienia nawet w 2 h

Darmowa dostawa
od 299 PLN!

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Rumy z Nikaragui

  • FLOR DE CANA 18Y

   RUM FLOR DE CANA 18YO 40% 0,7L

   279,00  Availability: w magazynie
  • FLOR DE CANA 7YO 40% 0,7L

   RUM FLOR DE CANA 7YO 40% 0,7L

   119,00  Availability: w magazynie
  • FLOR DE CANA TASTING SET (6*25ML)

   FLOR DE CANA TASTING SET (6*25ML)(4yo;5yo;7yo;12yo;18yo;25yo) 39,58% 0,15L

   169,00  Availability: brak w magazynie

  Rumy z Nikaragui – Tajemnica Smaku Środkowej Ameryki

  Rumy z Nikaragui to klejnot w koronie rumów świata, który niesie ze sobą ducha tej uroczej krainy Środkowej Ameryki. Zapraszamy Cię na krótką podróż przez tę niezwykłą kategorię alkoholi.

  Nikaragua to kraj o zróżnicowanym krajobrazie, od bujnych lasów deszczowych po piaszczyste plaże. To właśnie te naturalne wpływy sprawiają, że rumy nikaraguańskie wyróżniają się spośród innych trunków. W miejscowym rumie znajdziesz delikatne nuty drewna, wanilii i miodu, które są efektem starzenia się w dębowych beczkach.

  Produkcja rumu w Nikaragui ma swoje korzenie w bogatej historii i tradycji. To proces, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, nadając rumom ich niepowtarzalny charakter i smak. Nikaraguańscy destylatorzy słyną z dbałości o detal, co przekłada się na wysoką jakość i niezwykłą paletę smaków ich produktów.

  Podczas destylacji rumu z Nikaragui stosuje się różnorodne techniki, w tym destylację w kolumnach i beczkach. To właśnie ta różnorodność procesów destylacji sprawia, że rumy nikaraguańskie są niezwykle atrakcyjne dla miłośników trunków.

  Shopping cart close